Obchodné podmienky

Objednávanie výrobkov z eshopu uzdenky.sk sa riadi týmito obchodnými podmienkami. Používaním eshopu, webu uzdenky.sk a objednávaním tovaru beriete na vedomie tu zverejnené informácie a súhlasíte s pravidlami stanovenými v týchto obchodných podmienkach.

Prevádzkovateľ obchodu

Prevádzkovateľom obchodu uzdenky.sk je Ing. Zdenka Fenďová, Murániho 31/21, 949 11 Nitra, registrovaná na OU-NR-OZP1-2015/048209-2, č.živ.reg. 860-21500, IČO: 47221755, DIČ:1082210866.

Objednávka tovaru

Objednať výrobky z môjho eshopu si môžete výhradne elektronicky prostredníctvom nástrojov elektronického obchodu ( nákupný košík, objednávka ) na adrese www.uzdenky.sk. Pri odosielaní objednávky je potrebné vyplniť nasledujúce údaje: meno a priezvisko, adresa doručenia, telefón, email, množstvo a druh výrobkov, ktoré objednávate a voľby týkajúce sa dopravy a platby objednaných výrobkov. Objednávka sa jej odoslaním stáva záväznou pre obe strany.

Platba za tovar

Platbu za tovar môžete v mojom eshope realizovať nasledujúcimi spôsobmi:
a) platba hotovosťou pri osobnom vyzdvihnutí výrobkov
b) platbou vopred prevodom na účet SK40 0200 0000 0016 3041 9556 ( dohodnite sa prosím vopred )
c) platba dobierkou pri prevzatí tovaru. 

Dodanie tovaru / Doprava

Výrobky, ktoré si objednáte v eshope vám zašlem do 2-3 pracovných dní. Pri výrobkoch vyrábaných na objednávku vám presný časový odhad dodania oznámim vždy ku konkrétnej objednávke.

Výrobky zasielam prostredníctvom Slovenskej pošty alebo kuriérom. Cena zásielky je počítaná individuálne. Zásielky posielam buď balíkom alebo formou doporučeného listu. Minimálna cena dopravy pri preprave Slovenskou poštou je 1,50 €, pri kuriérovi je to 5 €. Presnú cenu Vám vždy oznámim pri komunikácii ohľadom dodania zásielky, keďže závisí od hmotnosti a veľkosti / objemu objednaného tovaru.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Výrobky je možné reklamovať do 14 dní od prevzatia zásielky. Mojim zámerom je, aby ste boli s vecičkami z môjho obchodu maximálne spokojní, preto ak Vám z nejakého dôvodu nevyhovujú stačí mi napísať na eshop@uzdenky.sk a dohodneme sa na vrátení alebo výmene. Výrobky je však nutné spätne doručiť na vlastné náklady bežnou zásielkou ( nie dobierkou ) a nepoškodené.

Zrušenie objednávky

Prijatú objednávku je možné zrušiť v odôvodnených prípadoch po vzájomnej dohode. Pre komunikáciu prosím využite kontaktný formulár.

Spracovanie osobných údajov

Osobné údaje vyplnené v mojom eshope sú použité výhradne pre účely spracovania objednávky. Nie sú poskytované tretím stranám ani používané na ďalšie účely. Pri uzatváraní objednávky dávate súhlas na ich spracovanie pre účely vybavenia objednávky. Po vybavení objednávky nie sú vaše osobné údaje ďalej uchovávané.

Ďakujem, že ste sa zoznámili s obchodnými podmienkami a prajem veľa radosti z nákupov a pekných vecičiek.

the unique expenditure of money advantage is about the best things about the best https://www.brby.re in the world.replica rolex daytona rolex calibre 7750 mingzhu engine mens 116528 78598 black dial automatic in store chronograph perpetual calendar mens watch.