O Zdenke

Som Zdenka. Obyčajná mladá žena s neobyčajným poslaním. Mám robiť ľuďom radosť. Vyrábať pre nich krásne originálne handmade výrobky. A tak šijem, štrikujem, háčkujem a vymýšľam veci, ktoré potešia oko i dušu. Také, ktoré nikde inde nenájdete, pretože darovať, či byť obdarovaný čímsi výnimočným, čo nemá nikto iný na svete, len to dokáže vytvoriť z bežnej chvíľky jedinečný okamih. 

Ak to cítite podobne v mojom eshope nájdete handmade výrobky od výmyslu sveta, ktoré sú vhodné ako darček pre menších i väčších, mladých i starých, ženy i deti. Vyrábam šité / hačkované textilné hračky, bábiky, bytové dekorácie, textilné tašky a mnoho iných pekných i užitočných vecí.

Šijem taktiež na zakázku. Ak máte teda zaujímavý nápad a potrebujete pomoc s výrobou, ozvite sa mi cez Facebookovú stránku uzdenky.sk, alebo mi napíšte cez kontaktný formulár. Budem sa tešiť, že spoločne vytvoríme niečo pekné.

sell alexander mcqueen 9791 unisex fashion slippers at competitive prices online.online shopping from a great selection at v9 rolex submariner rolex calibre 2813 116659 mens silver tone.